Dzisiaj jest: wtorek, 24 listopada 2020
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Drukuj

a) Aktualne

Opublikowane przez: Krzysztof Kopaczek
Data publikacji: 17-05-2017
Data ostatniej modyfikacji: 18-11-2020 | 11:52

Starosta Powiatu Lubaczowskiego

 

Zenon Swatek

 

Wicestarosta Powiatu Lubaczowskiego
- od 06.10.2020 r.

Barbara Broź

Członek Zadządu - Wicestarosta Powiatu Lubaczowskiego za 2019 rok

Paweł Głaz

Wicestarosta Powiatu Lubaczowskiego
- na dzień 31.08.2020r.
Paweł Głaz

Członek zarządu za 2019 rok

Barbara Broź

Członek zarządu do 06.10.2020r. Barbara Broź

Członek zarządu za 2019 rok

Józef Ozimek

Członek zarządu do 21.09.2020 r. Józef Ozimek
Członek zarządu od 06.10.2020 r. Józef Ozimek

Członek zarządu

Stanisław Strumidło

Członek zarządu od 21.09.2020r. Zbigniew Wróbel

 

Ankieta

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi ankietami.

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna