Dzisiaj jest: czwartek, 3 grudnia 2020
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
Drukuj

d) IV kadencja 2010-2014

Opublikowane przez: Krzysztof Kopaczek
Data publikacji: 03-12-2010
Data ostatniej modyfikacji: 09-02-2011 | 08:26

IV kadencja 2010 – 2014

  1. Gmyrek Zygmunt
  2. Goraj Henryk
  3. Huk Robert - złożenie ślubowania w dniu 28.12.2010r.
  4. Kędzior Stanisław
  5. Magoń Maria - wygaśnięcie mandatu radnej w dniu 05.12.2010r
  6. Mazurkiewicz Marian
  7. Michalik Józef - Starosta
  8. Mokrzycki Stanisław
  9. Pałczyńska Jadwiga
  10. Piróg Maria
  11. Swatek – Czernecki Adam
  12. Szpyt Krzysztof - Wicestarosta
  13. Szwed Michał
  14. Wiśniewski Marek - Wiceprzewodniczący Rady
  15. Wróbel Dorota
  16. Wróbel Zbigniew - Przewodniczący Rady
  17. Zaborniak Mirosław - Wiceprzewodniczący Rady
  18. Zając Jerzy

Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Przemyślu z dnia 5 stycznia 2011 r. o wygaśnięciu i obsadzeniu mandatu radnego Rady Powiatu w Lubaczowie

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna