Dzisiaj jest: wtorek, 24 listopada 2020
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Drukuj

a) I kadencja 1998-2002

Opublikowane przez: Krzysztof Kopaczek
Data publikacji: 03-12-2010
Data ostatniej modyfikacji: 03-12-2010 | 10:14

I kadencja 1998-2002

  1. Brzyski Franciszek
  2. Chmielowiec Grzegorz – Z-ca Przew. Rady
  3. Czajkowski Ryszard
  4. Domański Zdzisław
  5. Drop Władysław – Przewodniczący Rady Powiatu ( od 29.08.2000 r.)
  6. Dydyk Bolesław
  7. Fircowicz Józef
  8. Gmyrek Zygmunt
  9. Goraj Stanisław
  10. Guszta Jan
  11. Karaś Józef
  12. Koszczan Adam
  13. Krasiński Władysław
  14. Krawczyk Roman
  15. Leja Tadeusz
  16. Łuczyszyn Maciej
  17. Michalik Józef – Starosta
  18. Mokrzycki Stanisław
  19. Obirek Władysław
  20. Pałczyński Zbigniew – Członek Zarządu (do 12.10.2000 r.)
  21. Procajło Stanisław
  22. Rysiowski Stanisław – Członek Zarządu (od 12.10.2000 r.)
  23. Sobczak Adam – Wicestarosta ( od 29.08.2000 r.)
  24. Swatek – Czernecki Adam – Przewodniczący Rady Powiatu (do 29.08.2000 r.)
  25. Szwed Michał
  26. Wolańczyk Henryk
  27. Wróbel Zbigniew – Z-ca Przew. Rady
  28. Zadworny Zdzisław
  29. Zagrobelny Stanisław
  30. Zaremba Ignacy – Członek Zarządu (do 12.10.2000 r.)

Polecamy

Realizacja: ideo.
Powered by: Edito CMS
Copyright. Starostwo Powiatowe w Lubaczowie 2007.
Wszystkie prawa zastrzeżone.Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka cookies
wstecz góra główna